تک سان اندیشه هومت

نام هومت را از تاریخ ایران زمین برگرفته ایم تا همیشه بیاد داشته باشیم که بر اصل پندار نیک پایبند باشیم.
شرکت تولیدی بازرگانی تک سان اندیشه هومت با هدف ارتقاع کیفیت در تولید و تهیه انواع گیاهان داروئی با پشتوانه به سابقه بیش از نیم قرن در امور کشاورزی، بخصوص کشت و تهیه زعفران در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد.

امروزه گیاهان داروئی در صنعت بهداشت و درمان جایگاه بخصوصی پیدا کرده اند. طبق تحقیقات انجام شده در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آزمایشگاهی نتایج بسیاری از اهمیت گیاهان داروئی بدست آمده است.
کشور ایران از نظر جغرافیایی و اقلیمی از ابتدای تاریخ بشریت خواستگاه انواع گیاهان داروئی بوده و هم اکنون از بزرگترین تولید کنندهای این صنعت بشمار میرود و سهم بسزایی از این بازار جهانی را دارا میباشد.

این مجموعه همواره سعی بر این داشت که بستری را فراهم سازد تا در اقصی نقاط جهان، مردم بتوانند از مزایا و خواص مرغوبترین و خالصترین گیاهان داروئی بدون واسطه و با پایبندی به اصول تجارت جهانی بهرمند شوند.
در نتیجه این مجموعه با افتخار اعلام می دارد با استفاده از صدها هکتار زمین زیر کشت در استان خراسان و دیگر نقاط کشور، با تلاش کشاورزان بادانش و متخصصان امور تجاری به این مهم در سال ۱۳۹۹ دست پیدا کرده است.

ضمن سپاس از زحمات کشاورزان پرتلاش و موفق ایرانی که بیشترین سهم را در این اتفاق دارند، بر این باوریم که با دانش و تلاش متخصصان امور بازرگانی مان میتوانیم در تمامی کشورها جایگاه اصلی کشور پهناور و کهن ایران، در زمینه کشت و پرورش گیاهان داروئی بدست آوریم.

Homet